AKCIJA SAKUPLJANJA TEKSTILA I TEKSTILNE ODJEĆE

Natječaj – radno mjesto stručnog suradnika pedagoga/ice
6. rujna 2022.
ANICA KARLOVČEC – ODLAZAK U MIROVINU UČITELJICE MATEMATIKE I FIZIKE NAKON 43 GODINE RADA U OŠ SVETI MARTIN NA MURI
7. rujna 2022.

AKCIJA SAKUPLJANJA TEKSTILA I TEKSTILNE ODJEĆE

Socijalna zadruga Humana Nova širi svoje djelovanje. Akcije sakupljanja tekstila i tekstilne odjeće do sada je provodila jednom godišnje povodom Dana planeta Zemlje. Već od ove jeseni akcije će provoditi češće, otprilike svaka četiri mjeseca.

U našoj školi akcija će trajati od 19.9.2022. do 23. 9. 2022. Ako se preko ljeta skupilo odjeće koju više ne trebate, donesite u školu u vreći ili kutiji, samo neka odjeća bude čista. Odjeću možete predati spremačicama na ulazu u školu.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti