BICIKLOM UZ RIJEKU MURU

OBILJEŽILI DANE ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE
12. listopada 2023.
MALI ZNANSTVENICI S PRODUŽENOG BORAVKA
13. listopada 2023.

BICIKLOM UZ RIJEKU MURU

U skladu s planiranim kurikulumom sata razrednika učenici 6.a razreda organizirano su krenuli na vožnju biciklima uz rijeku Muru. Na taj način upoznali su se s prirodnim vrijednostima navedenog područja, te pritom  razvijali zdrave životne navike, prepoznali konkretan primjer održivog razvoja na lokalnom području, promatrali prirodni okoliš, učili o vrijednostima poučnih staza „Svetomartinske Mure“ i „Rudarsko-murskog puta“, stvarali tolerantnije međusobne odnose, ali i poštivali prometna pravila i upute. Na putu se uvijek nađu i izazovi u obliku praznih i probušenih guma, no na kraju smo se svi zasluženo nagradili ponekim sokom ili sladoledom, te se zadovoljni vratili u školu.

Razrednik 6.a: Crnčec Dražen

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti