BORNA COLAR ODLIČAN NA FESTIVALU MAX SUCHT DEN SUPERSTAR U OŠ CESTICA

Uređen prostor za druženje učenika u sklopu projekta Pokreni se, budi junak svoje priče
21. svibnja 2024.
MAT LIGA FINALE – Ivan Katalenić i Kelly Leskovec osvojili 2. mjesto
27. svibnja 2024.

BORNA COLAR ODLIČAN NA FESTIVALU MAX SUCHT DEN SUPERSTAR U OŠ CESTICA

OŠ Cestica u suradnji s Europskim kulturnim krugom ove je godine 17. svibnja organizirala već tradicionalni talent show na njemačkom jeziku Max sucht den Superstar.

Nakon pobjede na školskom natjecanju krajem travnja, našu je školu predstavljao Borna Colar (5. razred) s pjesmom Perfekt.

U do sada najjačoj konkurenciji odličnih nastupa, Borna je dobio pohvale stručnog žirija za svoj nastup koji je bio „intonacijski odličan, coolerski izveden“!

Osim Borne, na festivalu je sudjelovao i Filip Bogdan iz 8. razreda koji je kao prošlogodišnji pobjednik dobio čast svečano otvoriti ovogodišnji festival s izvedbom pjesme Amigos para siempre.

Od srca čestitamo Borni na odličnom nastupu te učiteljicama koje su ih pripremale Moniki Turk i Valentini Sobočan Bogdan.