BORNA I FILIP NASTUPALI NA FESTIVALU TALENTOV U OŠ ČRENŠOVCI

Obavijest – misa za kraj nastavne godine
5. lipnja 2024.
TINČEKI OPET MEĐU NAJBOLJIMA – sudjelovali na županijskoj smotri učeničkih zadruga
7. lipnja 2024.

BORNA I FILIP NASTUPALI NA FESTIVALU TALENTOV U OŠ ČRENŠOVCI

Naši odlični pjevači Borna Colar iz 5. razreda i Filip Bogdan iz 8. razreda, zajedno s učiteljicom glazbene kulture Marijom Kraševac Sakač, odazvali su se pozivu prijateljske škole iz Slovenije OŠ Franceta Prešerna Črenšovci i sudjelovali nastupima na njihovom tradicionalnom Festivalu talenata u četvrtak 30. travnja. Filip je oduševio izvedbom O sole mio, dok je Borna usavršio svoj nastup pjesmo na njemačkom jeziku Perfekt.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti