Božićna radionica u 1. razredu uz pomoć mama

Kakvo je uzbuđenje nastalo u školi u ponedjeljak uoči blagdana sv. Nikole!
8. prosinca 2022.
Večer matematike u 1. razredu
8. prosinca 2022.

Božićna radionica u 1. razredu uz pomoć mama

5. prosinca 2022. održana je likovna radionica u 1. razredu. Voditeljica radionice, Andrea Brodarić, naučila nas je izrađivati anđele od vune i tkanine. Sav potreban materijal za izradu božićnog ukrasa pripremila je i donirala  mama Andrea. U sam proces izrade uključilo se još sedam mama i pomagalo svakome kome je pomoć bila potrebna. Svaki je učenik izradio svoj ukras pa je zadovoljstvo i predblagdansko raspoloženje u potpunosti zavladalo učionicom.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti