ČETVRTI plasman na državno natjecanje ove školske godine

Županijsko natjecanja u mini nogometu za 5. i 6. razrede
25. travnja 2023.
Odlične vijesti iz Poreča – Ivan Katalenić osvojio 2. mjesto na državnom natjecanju iz matematike
26. travnja 2023.

ČETVRTI plasman na državno natjecanje ove školske godine

Projektom „Plodovima iz prirode do zdravlja i štednje“ učenici Borna Colar, Hana Mezga Hrženjak, Eda Baumgartner i Dorotea Babić te mentorice učiteljice razredne nastave Maja Goričanec i Ksenija Perčić ostvarili su plasman i dobili poziv na državnu smotru građanskog odgoja i obrazovanja koja će se održati 20. svibnja u Zagrebu. Čestitamo ekipi!!!

Uz naše STEMOvce Ivana Katalenića i Maria Kutnjaka koji upravo sudjeluju na državnim natjecanjima iz matematike i kemija, a sljedeći tjedan i na tehničkoj kulturi, ovo je 4. ovogodišnji plasman na državno natjecanje što je odličan rezultata na našu malu školu!

Još jednom čestitke učiteljima i mentorima i s nestrpljenjem očekujemo rezultate s natjecanja.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti