DOMAĆINI ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE

Objavljujemo OBAVIJEST školske medicine za pregled budućih prvašića!
4. ožujka 2024.
POSJET IZLOŽBI LIK 2024. – županijsko natjecanje iz Likovne kulture
12. ožujka 2024.

DOMAĆINI ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE

Naša je škola u četvrtak 7. ožujka bila domaćinom Županijskog natjecanja iz kemije. Na natjecanje se plasiralo 36 učenika iz Međimurja koji su sa svojim mentorima uložili puno priprema i stekli zavidno znanje. Natjecatelje smo na početku dočekali kratkim programom dobrodošlice koji su pripremili recitatori Mateo Colar i Hana Mezga Hrženjak te glazbenom točkom Filipa Bogdana uz pripremu učiteljice Marije Kraševac Sakač i knjižničarke Renate Golenko. Učenici produženog boravka svakom su natjecatelju pripremili prigodan kompliment i pozitivnu poruku koju su mogli ponijeti s natjecanja kući za uspomenu. U ime škole sve prisutne su srdačno pozdravili ravnateljica škole Petra Novnščak i predsjednik županijskog povjerenstva Dražen Crnčec.

Na natjecanju je sudjelovao i naš učenik Ivana Katalenić iz 8. razreda uz mentora učitelja Dražena.

Rezultate natjecanja možete naći u izborniku Natjecanja- Županijsko natjecanje iz kemije 2024.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti