DRUŽENJE SA SPISATELJICOM MELITOM RUNDEK

SMIJEHOM I PLESOM OBILJEŽILI SVJETSKI DAN SMIJEHA
11. siječnja 2024.
U SURADNJI SA SREDNJOM ŠKOLOM ARBORETUM VINICA POSTAVLJENA POVIŠENA GREDICA U ŠKOLSKOM VRTU
15. siječnja 2024.

DRUŽENJE SA SPISATELJICOM MELITOM RUNDEK

Učenicima viših razreda u četvrtak 11. 1. 2024. u goste je došla spisateljica Melita Rundek, autorica knjiga Psima ulaz zabranjen, Letaći srebrnih krila, Moja baka je zmaj, Izgubljena u ormaru, Haj, ja sam online, Hrvač i mnogih drugih.

Na zabavan i duhovit način spisateljica je učenicima ukazala koliko je važno čitati, a da čitanje ne bude i nije gnjavaža. Sama spisateljica kaže da ne voli čitati dosadne knjige pa nastoji pisati zanimljive i djeci pristupačne knjige.

U svojim knjigama Melita Rundek na jednostavan način progovara o važnim temama današnjice i problemima mladih kao što je druženje djece na internetu, ispituje svijet potrošačkog društva te kako biti ustrajan i ne odustati, nego se sa životnim iskušenjima hrvati do kraja. U pozadini tema može se iščitati doza duhovitosti svojstvena spisateljici.

Druženje sa spisateljicom Melitom Rundek prošlo je u vedrom i duhovitom ozračju.

Renata Golenko, knjižničarka

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti