EUROPSKI DAN JEZIKA, 26.9.2022.

AKCIJA SKUPLJANJA STARE ODJEĆE
28. rujna 2022.
MALI CVJEĆARI I 2. RAZRED U SADNJI BOBIČASTOG VOĆA
28. rujna 2022.

EUROPSKI DAN JEZIKA, 26.9.2022.

Europski dan jezika obilježava se i u našoj školi svake godine. Ove su godine učenici viših razreda s njihovim učiteljicama njemačkog jezika, Monikom Turk i Valentinom Bogdan, na satovima, ali i tijekom cijelog dana na hodnicima pozdravljali, izražavali svoje raspoloženje i predstavljali se na španjolskom, njemačkom, engleskom, francuskom, slovenskom, nizozemskom, irskom, talijanskom, poljskom, švedskom, češkom…. Majicama, koje su sami oslikali, pokušali su barem malo olakšati drugim učenicima i učiteljima da odgonetnu iz koje zemlje dolaze. Bilo je zabavno i poučno, pogotovo Kahoot kviz, uz pomoć kojeg smo saznali i naučili još svašta o europskim jezicima.

Valentina Bogdan, učiteljica njemačkog jezika

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti