

U četvrtak, 21. svibnja, u goste nam je stigla radijska voditeljica Karmen Živčec, koja je ujedno i mama učenice u razredu. Ona nam je na zanimljiv i poučan način predstavila svoje zanimanje i poslove na radiju. Posebno nam je zanimljiv bio mikrofon pa smo se iskušali i u ulozi radijskih voditelja. Kao iznenađenje na kraju bio je mali poklon za svakog učenika.
Zahvaljujemo mami Karmen na posjetu!
Anita Juračić Perhoč