GOSTOVANJE TETRA.002 S PREDSTAVOM ŠTO ĆU BITI KAD ODRASTEM

IVAN KATALENIĆ (7. razred) NA HRVATSKOJ JUNIORSKOJ MATEMATIČKOJ OLIMPIJADI
17. svibnja 2023.
OBAVIJEST- GOSTOVANJE DVD-A SVETI MARTIN POVODOM MJESECA ZAŠTITE OD POŽARA
23. svibnja 2023.

GOSTOVANJE TETRA.002 S PREDSTAVOM ŠTO ĆU BITI KAD ODRASTEM

Što ću biti kad odrastem… mesar, konobar, učitelj, mehatroničar, viličar, kirurg…toliko zanimanja, koliko izbora! Učenicima viših razreda u odabiru su barem malo pomogli Bruno i Mario iz Tetra.002 s predstavom Što ću biti kad odrastem?

U četvrtak 18. svibnja u školi smo uživali u predstavi za djecu i mlade u kojoj dvojica glumaca kroz niz kazališnih etida istražuju tjelesne, vokalne, glazbene, karikaturalne i ostale mogućnosti životnih poziva. Predstava se bavi promicanjem svih zanimanja kao jednakopravnih razbijanjem predrasuda da su neka zanimanja atraktivnija ili vrjednija od drugih.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti