HEP –ova Nagrada učenicima IMAM ŽICU! dodijeljena i našem učeniku Ivanu Kataleniću

TERENSKA NASTAVA POSVEĆENA DRAŽENU PETROVIĆU
14. ožujka 2024.
„SOS PRIJATELJ“ – PROJEKT GRAĐANSKOG ODGOJA UČENIKA 1. I 3. RAZREDA
22. ožujka 2024.

HEP –ova Nagrada učenicima IMAM ŽICU! dodijeljena i našem učeniku Ivanu Kataleniću

Učenik Ivan Katalenić iz 8. razreda jedan je od ponosnih dobitnika nagrade IMAM ŽICU za 2022./2023. godinu koju već 29. godinu zaredom dodjeljuje HEP. Nagradu dobivaju najbolji učenici osnovnih i srednjih škola iz matematike i fizike.

Na svečanom prijemu u Zagrebu 14. veljače 2024. godine su uz Ivana prisustvovali i njegovi roditelji te učiteljica matematike Silvija Šoštarić.

Nagrada IMAM ŽICU! najdugovječniji je društveno odgovoran projekt u Hrvatskoj koji spaja gospodarstvo s obrazovnim sustavom te nagrađuje i potiče mlade na izvrsnost i razvoj u domeni prirodnih znanosti. HEP njime želi pomoći stvaranju baze stručnjaka koji će imati priliku zaposliti se i ostati u Hrvatskoj i tako se uključiti u razvoj hrvatskog gospodarstva.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti