HUMANA NOVA ODRŽALA PREDAVANJE I RADIONICA ZA UČENIKE

DAN SPORTA U PONEDJELJAK 29.5.
25. svibnja 2023.
ZLATNA MEDALJA ZA LUKU JAKOPIĆA NA IZLOŽBI INOVA-MLADI 2023.
26. svibnja 2023.

HUMANA NOVA ODRŽALA PREDAVANJE I RADIONICA ZA UČENIKE

Djelatnice Socijalne zadruge Humana Nova su nam bile u gostima u srijedu 24.5. te održale predavanje učenicima 7. razreda o socijalnom poduzetništvu i održivom razvoju, a kasnije su uz pomoć učiteljice Valentine Bogdan održale kreativnu radionicu o recikliranju tekstila s učenicima od 5. i 6. razreda. Kroz predavanje i kreativne radionice učenici su se upoznali s radom Humane Nove, naučili su nova znanja i vještine te kreirali vlastiti novi reciklirani proizvod.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti