Kako su učenici u produženom boravku obilježili Svjetski dan komplimenata (1.3.) i razveselili sve u školi

Nacionalni ispiti-organizacija nastave
29. veljače 2024.
Objavljujemo OBAVIJEST školske medicine za pregled budućih prvašića!
4. ožujka 2024.

Kako su učenici u produženom boravku obilježili Svjetski dan komplimenata (1.3.) i razveselili sve u školi

Komplimenti su izraz ljubaznosti. Kada iskreno pohvalimo nekoga, dajemo mu do znanja da ga primjećujemo i cijenimo. Nije bitno koliko su ti komplimenti veliki ili mali, njihova iskrenost čini ih posebnima. Oni imaju moć promijeniti raspoloženje i stvoriti pozitivnu atmosferu oko nas. Kada kažemo nekome da je lijepo obučen, pametan, mi ga motiviramo da nastavi raditi dobro. Dok primimo iskren kompliment, osjećamo se važnima i poštovanima, a najbolje od svega je što su besplatni.

Učenici produženog boravka odlučili su povodom Svjetskog dana komplimenata svim učenicima i djelatnicima dati vjetar u leđa, dodatno ih motivirati i podsjetiti  na njihovu vrijednost s ciljem da to postane naša svakodnevna praksa.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti