KAZALIŠTE U ŠKOLI

ODLIČAN REZULTAT ŽENSKE KROS EKIPE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU
20. listopada 2022.
Povodom Svjetskog dana jabuke
27. listopada 2022.

Za kraj tjedna, u petak 21. listopada, ugostili smo u školi Kazališnu družinu Ivana Brlić Mažuranić iz Slavonskog Broda s predstavom Ružno pače namijenjenu učenicima od 1. do 4. razreda, a pridružili su nam se i mališani i tete iz DV Smješko i DV Ribica.

Ružno pače je predstava o prihvaćanju sebe i drugih. Ne o bezuvjetnom prihvaćanju nego o spoznaji da jesmo različiti, ali da se i neprekidno mijenjamo, rastemo, sazrijevamo. Kroz druge, upoznajemo sebe. Tako je i priča o ružnom pačetu priča o izazovima koje moraš proći kako bi sazrio i bolje upoznao sebe.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti