KVIZ ZNANJA ZA ZAVRŠETAK NASTAVNE GODINE

Nastup Chriztel na festivalu „Naša djeca“ u Murskom Središću
28. lipnja 2024.
PRIREDBOM I SPORTSKIM SUSRETIMA SE 4.B OPROSTIO OD RAZREDNICE ANITE
28. lipnja 2024.

KVIZ ZNANJA ZA ZAVRŠETAK NASTAVNE GODINE

Novu nastavnu godinu započeli smo velikim kvizom znanja za učenike predmetne nastave, pa je red da i tako završimo. U četvrtak 20. lipnja svi učenici od 5. do 8. razreda okupili su se u timove i natjecali na završnom kvizu znanja koji su pripremile učiteljice Valentina Sobočan Bogdan i Monika Turk. Bilo je jako zabavno i na kraju napeto s obzirom da se borilo za odlične nagrade. Prvu nagradu sponzorirale su Toplice Sveti Martin i svaki član ekipe dobio je ulaznicu za kupanje na bazenima, dok je 2. i 3. mjesto nagradila Alfa s blokovima i kemijskima.

Čestitke svima!

Nastavljamo i sljedeće godine s kvizovima!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti