LIK 2022. – rezultati županijske razine natjecanja (1A kategorija)

Humanitarna akcija skupljanja pomoći za Ukrajinu
10. travnja 2022.
MATEMATIČKO NATJECANJE “KLOKAN BEZ GRANICA 2022.”
10. travnja 2022.

LIK 2022. – rezultati županijske razine natjecanja (1A kategorija)

Na županijskoj razini natjecanja (izložbi likovnih radova) učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna ‒ LIK 2022. prvo mjesto u 1A kategoriji osvojila je Lara Rožman, učenica 6. razreda OŠ Sveti Martin na Muri.

Od srca čestitamo učenici Lari, svim sudionicima i kreativcima te njihovim mentorima!

Ovogodišnja tema školskog i županijskog natjecanja LIK 2022., 1A kategorija bila je ljudsko tijelo. Učenici predmetne nastave realizacijom likovnog zadatka obuhvatili su navedene likovne pojmove – rekompoziciju, komplementarni kontrast i ritam ploha. Pokazali su svoje vještine u likovnoj tehnici kolaža – trganjem, kidanjem, rezanjem i lijepljenjem.

Županijsko povjerenstvo izložbu likovnih radova učenika predstavilo je u predvorju sportske dvorane Graditeljske škole Čakovec. Izložba se može razgledati do 1. travnja.

Više o rezultatima možete saznati na poveznici:

http://ss-graditeljska-ck.skole.hr/?news_hk=1&news_id=2309&mshow=290#mod_news

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti