LIK 2023. – županijska razina natjecanja

Predmetna nastava učila o velikoj rudarskoj prošlosti našeg kraja
9. ožujka 2023.
Županijsko natjecanje osnovnih škola u graničaru
9. ožujka 2023.

LIK 2023. – županijska razina natjecanja

Županijska razina natjecanja–izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna ‒ LIK 2022./2023. održana je u predvorju dvorane Graditeljske škole Čakovec u utorak, 7. ožujka. Multimedijalnu izložbu radova učenika s područja Međimurske županije posjetili su i naši učenici plasirani na županijsku razinu u pratnji učiteljice Likovne kulture Mirne Žerjav. Ova zanimljiva izložba može se razgledati do 11. ožujka 2023. godine.

Čestitamo svim sudionicima natjecanja na trudu, motivaciji i kreativnosti koju njeguju i dijele s drugima!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti