Luka Jakopić na izložbi inovacija mladih “INOVA MLADI 2023” – predstavio svoju održivu kuću

Županijsko natjecanje “Danas mali, sutra veliki majstori – Modelarska liga 2022/23.”
12. svibnja 2023.
Obilježili Dan Europe na Escape room kvizu u OŠ Štrigova
15. svibnja 2023.

Luka Jakopić na izložbi inovacija mladih “INOVA MLADI 2023” – predstavio svoju održivu kuću

Ispred Društva pedagoga tehničke kulture Međimurske županije i OŠ Sveti Martin na Muri učenik sedmog razreda Luka Jakopić  predstavljao je projekt samoodržive kuće na najvećoj izložbi inovacija mladih u Republici Hrvatskoj  ”INOVA – mladi 2023” koja se održavala u subotu 6. svibnja u Zagrebu. Svojom se inovacijom, među 250 sudionika i 300 izložaka natjecao za najbolje inovatore! Rezultati u iščekivanju!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti