Mali kaj u Zelini

TERENSKA NASTAVA U ZAGREB –POSJET TEHNIČKOM MUZEJU I HRT-u UZ UPOZNAVANJE ZNAMENITOSTI I POVIJESTI GLAVNOG GRADA
30. listopada 2023.
Zašto djeca sve teže uče
6. studenoga 2023.

Na 43. Smotri dječjega kajkavskog pjesništva „Dragutin Domjanić“ (Mali kaj u Zelini) našu je školu predstavljala Chriztel Renae Aceveda, učenica 6. b razreda uz mentorstvo učiteljice hrvatskog jezika Anđelke Klemenčić. Od 303 pristigla rada iz 59 škola u ovogodišnjem zborniku objavljene su 82 pjesme. Za javnu izvedbu stručni ocjenjivački sud odabrao je 26 pjesama.  Na završnoj svečanosti Smotre 28. listopada 2023.  Chriztel se predstavila pjesmom Kak sam se nafčila KAJ. Osvojila je vrijednu nagradu Organizatora, a nakon sjajne interpretacije i nagradu publike.

Na likovnoj izložbi izložen je rad Eme Perčić, učenice 7. razreda pod mentorstvom učiteljice likovne kulture Mirne Žerjav.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti