Mario Kutnjak na državnom natjecanju iz kemije u Puli

SUDJELOVALI SMO U AKCIJI “ČEP ODVOJI, IZLET OSVOJI”
3. svibnja 2023.
GOSTOVANJE TEATRA.002 S PREDSTAVOM LOVCI NA SNOVE
3. svibnja 2023.

Mario Kutnjak na državnom natjecanju iz kemije u Puli

U organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja te Agencije za odgoj i obrazovanje, a uz potporu Hrvatskog kemijskog društva od 25. travnja do 28. travnja ove godine održano je državno natjecanje iz kemije u Puli. Sukladno rezultatima županijskog natjecanja, učenik osmog razreda Mario Kutnjak ostvario je, drugi put zaredom, plasman na državno natjecanje. Sam plasman je veliki uspjeh obzirom da je broj učenika pozvanih na državno natjecanje manji od 1% svih učenika koji su se natjecali iz kemije u osmom razredu ove školske godine. Uz natjecanje, Mario, a i mentor Dražen Crnčec stekli su nova iskustva koja će im pomoći u daljnjem učenju, radu i natjecanjima.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti