MARTIN SUCHT DEN STAR 2023.

Mario Kutnjak ostvario 7. mjesto na državnom natjecanju iz Tehničke kulture_Elektronika
5. svibnja 2023.
DJEČJA MEĐIMURSKA POPEVKA 2023.
8. svibnja 2023.

MARTIN SUCHT DEN STAR 2023.

U petak 5. svibnja 2023. njemački jezik je bio najglasniji! Odražavao se tradicionalni festival na njemačkom jeziku Martin sucht den Star. 14 nastupa je oduševilo pjesmom, scenografijom i kostimografijom. Kao gosti pridružili su se i mališani iz DV Ribica i DV Smješko.

Iako su svi bili odlični i zaslužili nagradu, ipak je žiri morao proglasiti 3 najbolja nastupa:

           3. mjesto: Kiara Horvat – Zeige dich                                                                                                                                                          2. mjesto: Ina Baumgartner – An Tagen wie diese                                                                                                                                  1. mjesto: Chriztel Aceveda i Filip Bogdan – Frunde fur immer

 

Chriztel i Filip su time ostvarili pravo nastupa na regionalnom natjecanju Max sucht den Star koje će se održati 19. svibnja u OŠ Cestica.

Svi su nastupajući nagrađeni malim prigodnim poklonima koje je osigurala izdavačka kuća Alfa.

Svakako moramo spomenuti i 4 prekrasne voditeljice Janu Hrženjak, Neli Kutnjak, Emu Flac i Janu Perčić koje su na njemačkom jeziku vodile cijeli festival.

A sve to ne bi bilo moguće da učiteljice Valentina Bogdan i Monika Turk našim učenicima nisu prenijele entuzijazam za njemačkim jezikom i ljubav prema pjesmi i organizirale prekrasno druženje za sve nas.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti