MAT LIGA FINALE – Ivan Katalenić i Kelly Leskovec osvojili 2. mjesto

BORNA COLAR ODLIČAN NA FESTIVALU MAX SUCHT DEN SUPERSTAR U OŠ CESTICA
21. svibnja 2024.
Terenska nastava 8. razreda u Krško i Brežice
27. svibnja 2024.

MAT LIGA FINALE – Ivan Katalenić i Kelly Leskovec osvojili 2. mjesto

Naša škola je po prvi put sudjelovala u ovogodišnjem natjecanju Mat Liga, koje je okupilo najbolje matematičare iz škola diljem zemlje. Pripreme za Mat Ligu počele su već početkom školske godine. Nakon četiri izazovna kola na kojima je sudjelovalo 14 naših vrijednih učenika, Ivan Katalenić i Kelly Leskovec, uz mentoricu učiteljicu matematike Silviju Šoštarić, plasirali su se u finale natjecanja, koje se održalo uživo u Zagrebu. U finalu su postigli izvrsne rezultate riješivši test 100 posto i osvojivši drugo mjesto u državi.

Veselimo se budućim natjecanjima i novim uspjesima koji nas čekaju!

Silvija Šoštarić, učiteljica matematike

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti