Matematičari Kelly, Ivan, Mario i Fran ostvarili fantastičan rezultat na matematičko-logičkom natjecanju Naboj

SUDJELOVANJE U HUMANITARNOM PROJEKTU MARIJINI OBROCI
29. studenoga 2022.
OBAVIJEST – vozni red u ponedjeljak 5.12.2022. 
1. prosinca 2022.

Matematičari Kelly, Ivan, Mario i Fran ostvarili fantastičan rezultat na matematičko-logičkom natjecanju Naboj

Svestrani učenici naše škole okušali su se i u natjecanju Naboj Junior. To je međunarodno ekipno natjecanje iz matematike i fizike za učenike osnovnih škola u timovima od najviše 4 člana. Ove godine natjecanje se održalo 25.11.2022. u 10 sati i to po prvi put i u Hrvatskoj koja je bila  uvjerljivo najbolja online sudionica natjecanja.

Istovremeno se održavalo u Belgiji, Češkoj Republici, Francuskoj, Nizozemskoj, Poljskoj, Slovačkoj i Španjolskoj.

Tim naše škole bio je sastavljen od učenice i učenika iz 7. razreda, Kelly Leskovec i Ivan Katalenić i dva učenika iz 8. razreda, Mario Kutnjak i Fran Želežnjak koji su odradili lavovski posao na natjecanju rješavajući dva sata zadatke koji podupiru kreativno i logičko razmišljanje.

Zahvaljujemo i čestitamo učenicima na sudjelovanju i odličnim rezultatima!

 

 

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti