Međunarodno matematičko natjecanje “Klokan bez granica” 2023.

Naučili spremati bakine “mlince s slaninaj”
16. ožujka 2023.
ZAVRŠILA ŽUPANIJSKA NATJECANJA IZ ZNANJA – OSTVARENA 3 PLASMANA NA DRŽAVNA NATJECANJA U KEMIJI, MATEMATICI I TEHNIČKOJ KULTURI (ELEKTRONIKA)
20. ožujka 2023.

Međunarodno matematičko natjecanje “Klokan bez granica” 2023.

Matematički klokan je i ove godine doskakutao u našu školu i donio pun tobolac poklona za učenike koji su se odvažili i uhvatili u koštac sa čistom logikom. Radi se o međunarodnom natjecanju koje se pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva održalo u četvrtak, 16. ožujka. U isto vrijeme natjecali su se i učenici u 97 država diljem svijeta. Cilj natjecanja je razvijanje interesa za matematiku i prirodne znanosti izvan redovitih školskih programa.

Svaki učenik je prilikom dolaska na natjecanje dobio mali poklon, a 10% najbolje plasiranih učenika čeka i nagrada. U našoj školi sudjelovali su učenici nižih i viših razreda.

Čestitke hrabrim učenicima!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matematički klokan je i ove godine doskakutao u našu školu i donio pun tobolac poklona za učenike koji su se odvažili i uhvatili u koštac sa čistom logikom. Radi se o međunarodnom natjecanju koje se pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva održalo u četvrtak, 16. ožujka. U isto vrijeme natjecali su se i učenici u 97 država diljem svijeta. Cilj natjecanja je razvijanje interesa za matematiku i prirodne znanosti izvan redovitih školskih programa.

 

Svaki učenik je prilikom dolaska na natjecanje dobio mali poklon, a 10% najbolje plasiranih učenika čeka i nagrada. U našoj školi sudjelovali su učenici nižih i viših razreda.

Čestitke hrabrim učenicima!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti