Napredovanje učiteljice Valentine Bogdan u zvanje savjetnice

LEA EMILI MURŠIĆ (8. RAZRED) POZVANA NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA
27. travnja 2022.
IVAN KATALENIĆ (6. razred) SUDJELUJE NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE
27. travnja 2022.

Napredovanje učiteljice Valentine Bogdan u zvanje savjetnice

Iznimno smo ponosni na napredovanje učiteljice Valentine Bogdan u zvanje savjetnice. Učiteljica Valentina je u proteklih pet godina uložila jako puno truda i vremena u stručna usavršavanja, skoro pa nema školske aktivnosti u koju nije uključena, a njezin odgojno-obrazovni rad je primjer drugima. Isto je prepoznala i Agencija za odgoj i obrazovanje i nakon procesa evaluacije, zaključila da je učiteljica Valentina definitivno zaslužila napredovanje u zvanje savjetnice.

Čestitamo!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti