Napredovanje učiteljice Valentine Bogdan u zvanje savjetnice

STARA ODJEĆA-NOVA VRIJEDNOST
27. travnja 2022.
LEA EMILI MURŠIĆ (8. RAZRED) POZVANA NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA
27. travnja 2022.

Napredovanje učiteljice Valentine Bogdan u zvanje savjetnice

Iznimno smo ponosni na napredovanje učiteljice Valentine Bogdan u zvanje savjetnice. Učiteljica Valentina je u proteklih pet godina uložila jako puno truda i vremena u stručna usavršavanja, skoro pa nema školske aktivnosti u koju nije uključena, a njezin odgojno-obrazovni rad je primjer drugima. Isto je prepoznala i Agencija za odgoj i obrazovanje i nakon procesa evaluacije, zaključila da je učiteljica Valentina definitivno zaslužila napredovanje u zvanje savjetnice.

Čestitamo!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti