Nastup Chriztel na festivalu „Naša djeca“ u Murskom Središću

Dan sporta – pješačenjem, štafetnim igrama i piknikom do boljeg raspoloženja
28. lipnja 2024.
KVIZ ZNANJA ZA ZAVRŠETAK NASTAVNE GODINE
28. lipnja 2024.

Nastup Chriztel na festivalu „Naša djeca“ u Murskom Središću

U sklopu manifestacije Ljeto uz Muru Društvo “Naša djeca” Mursko Središće organiziralo je 19. lipnja Dječji festival koji se održao u prepunoj dvorani CZK Rudar. Među brojnim nastupajućim, bila je i naša učenica Chriztel Renae Aceveda s izvedbom pjesme „Dvije zvjezdice“, a uz pripremu i pratnju učiteljice glazbene kulture Marije Kraševac Sakač.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti