Neke aktivnosti s izvannastavne aktivnosti Domaćinstvo

Županijsko natjecanje osnovnih škola u graničaru
9. ožujka 2023.
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U NOGOMETU ZA UČENIKE 5. I 6. RAZREDA
9. ožujka 2023.

Neke aktivnosti s izvannastavne aktivnosti Domaćinstvo

Kroz izvannastavnu grupu Domaćinstvo, koja se u našoj školi provodi od 2019. godine, zacrtali smo razvijati različite praktične i komunikacijske vještine, osposobljavati djecu za timsku komunikaciju, upoznavati aktivnosti svakodnevnog života, skrb o domu, odjeći, sebi, bontonu, zabaviti se i družiti. Naučiti kako plesti, štrikati, šivati, prati prozore, slagati voćnu salatu i cijeli niz drugih “domaćinskih” aktivnosti zainteresiralo je veliki broj učenika naše škole.

Evo nekoliko fotografija s nedavnih satova. Ovogodišnja voditeljica izvannastavne aktivnosti je učiteljica Valentina Bogdan!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti