Nova školska godina, nova ekipa školskog Podmlatka Crvenog križa i novi ciklus edukacija i priprema za natjecanje

Prilog o Voćarskoj grupi na Regionalnom dnevniku
6. studenoga 2023.
Obilježavamo Dan općine
8. studenoga 2023.

Nova školska godina, nova ekipa školskog Podmlatka Crvenog križa i novi ciklus edukacija i priprema za natjecanje

Učenice, polaznice izvannastavne aktivnosti Pomladak Crvenog križa koju vodi učitelj Dražen Crnčec, imaju i ove godine priliku učiti od osobe s puno iskustva, gđe. Alenke Novak, više medicinske sestre u mirovini, instruktorice Prve pomoći te aktivne članice Gradskog društva Crvenog križa Čakovec.

Izvannastavna aktivnost „Pomladak Crvenog križa“ u okviru svojih aktivnosti ima, uz spoznavanje temeljnih humanih vrijednosti te učenja o Međunarodnom pokretu Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, njegovim načelima te humanitarnom pravu i ljudskim pravima, i praktični dio u kojem se radi na uvježbavanju osnovnih principa pružanja prve pomoći.

 

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti