NOVE LICENCE U CAP PROGRAMU ZA PREVENCIJU NASILJA

PODJELA SVJEDODŽBI
27. lipnja 2023.
MATURALAC – 2023.
4. srpnja 2023.

NOVE LICENCE U CAP PROGRAMU ZA PREVENCIJU NASILJA

Učiteljica Maja Goričanec i pedagoginja Petra Tomšić sudjelovale su na dvodnevnoj edukaciji za osnovni CAP (kap, akronim od Child Assault Prevention) program koji je usmjeren na prevenciju zlostavljanja djece mlađe školske dobi. CAP se u našoj školi provodi već gotovo dvadesetu godinu za redom, a uz učiteljicu Kseniju Perčić, edukacijom novih djelatnika, oformljen je cjelovit tim za provedbu programa. Vjerujemo kako ćemo kontinuiranom provedbom programa smanjiti ranjivost naših učenika i njihovu izloženost različitim oblicima nasilja te ih osnažiti efikasnim prevencijskim strategijama.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti