Obavijest za putnike

ANICA KARLOVČEC – ODLAZAK U MIROVINU UČITELJICE MATEMATIKE I FIZIKE NAKON 43 GODINE RADA U OŠ SVETI MARTIN NA MURI
7. rujna 2022.
VAŽNA OBAVIJEST – PRIVREMENI PREKID VODOOPSKRBE U UTORAK 13.9.2022.
12. rujna 2022.

Obavijest o promjeni redoslijeda skupljanja učenika za 2. smjenu u autobusnom prijevozu: IZNIMNO OVAJ TJEDAN od 12.-16.9.2022. godine, a radi zatvaranja ceste zbog  izvođenja radova na kružnom toku, redoslijed skupljanja učenika putnika za dolazak na popodnevnu smjenu od 13:00 ide po redoslijedu: Kapelščak – Gradiščak – Grkaveščak – Gornji Koncovčak – Toplice Sveti Martin-Čestijanec – Jurovec prema školi.

Ravnateljica

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti