OBILJEŽAVANJA DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I VUKOVARA

Likovne božićne radionice u suradnji s Likovnom Republikom
16. studenoga 2022.
PROTUPOŽARNA EVAKUACIJSKA VJEŽBA ŠKOLA 2022.
17. studenoga 2022.

OBILJEŽAVANJA DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I VUKOVARA

Učenici i djelatnici naše škole okupili su se u holu škole kako bi i ove godine odali počast svim sudionicima obrane Vukovara, grada – simbola hrvatske slobode kao i svim žrtvama Domovinskog rata. Obilježavanje obljetnice prigodnim obraćanjem proveli su učenici 4. razreda za niže razrede te učenici 7. razreda u poslijepodnevnoj smjeni uz pomoć učitelja povijesti Jurice Novaka, učiteljice likovne kulture Mirne Žerjav i pedagoginje Petre Tomšić.

Na kraju su predstavnici svakog razreda zajedno s ravnateljicom, pedagoginjom i učiteljem povijesti zapalili svijeće kod spomen ploče poginulim braniteljima s područja naše Općine.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti