Obilježen Dan ružičastih majica

OBAVIJEST – II. dio zimskog odmora za učenike
15. veljače 2023.
POVRATAK NA NASTAVU U PONEDJELJAK 27.2.
22. veljače 2023.

Obilježen Dan ružičastih majica

U petak, 17. veljače, učenici i djelatnici škole nošenjem ružičastih majica i prigodnim programom u holu škole obilježili su Dana ružičastih majica, a prethodno se više o temi raspravljalo na satovima razrednika tokom čitavog tjedna. Obilježavanje Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja prigodnim obraćanjem proveli su učenici 7. razred, Filip Bogdan i Tea Jakopić, u jutarnjoj smjeni te učenici 4. razreda, Marko Bogdan, Gabriel Perčić i Mathias Peruško, u poslijepodnevnoj smjeni uz pomoć i podršku pedagoginje Petre Tomšić.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti