OBILJEŽILI DANE ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Uključili se u međunarodno matematičko natjecanje MAT LIGA
12. listopada 2023.
BICIKLOM UZ RIJEKU MURU
13. listopada 2023.

OBILJEŽILI DANE ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

U ponedjeljak, 9.10., vjeroučenici Vjeronaučne grupe i 6.b razreda priredili su malu predstavu “Tri stabla” povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Saznali smo da  ponekad naše želje i snovi ne ispadnu baš kako mi želimo, ali Bog daje da bude onako kako je najbolje za nas.

U utorak, 10.10.2022. proslavili smo Dane kruha misom zahvalnicom i štandom krušnih proizvoda koje su ispekle vrijedne mame i bake, a priključile su se i naši zadrugari s jesenskim proizvodima i jabukama.

Svima koji su sudjelovali i pomogli u obilježavanju Dana kruha i zahvalnosti, velika hvala.

Vjeroučiteljica Ljiljana

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti