OPROŠTAJ OSMAČA UZ SVEČANU PODJELU SVJEDODŽBI

5. srpnja 2023.
Javni poziv za pomoćnika-icu u nastavi
9. kolovoza 2023.

OPROŠTAJ OSMAČA UZ SVEČANU PODJELU SVJEDODŽBI

Još jedna generacija završila je svoje osmogodišnje školovanje. Prigodnim svečanim programom u petak 7. srpnja 2023. godine oprostili su se od učitelja, razrednice i djelatnika škole s kojima su proveli mnoge dane. Riječi podrške uputili su im razrednica od 5. do 8. razreda Anđelka Klemenčić te ravnateljica Petra Novinščak. Svečano su im uručene svjedodžbe te nagrade odličnim učenicima. Ostavljajući osnovnoškolske brige zakoračili su u novo poglavlje svojega života. Neka im je sa srećom!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti