OPROŠTAJ UČENIKA 4. RAZREDA OD RAZREDNE NASTAVE I RAZREDNICE KSENIJE

PJEŠAČENJE ZA KRAJ NASTAVNE GODINE
23. lipnja 2023.
POSJET IZNENAĐENJA IZ UKRAJINE
23. lipnja 2023.

OPROŠTAJ UČENIKA 4. RAZREDA OD RAZREDNE NASTAVE I RAZREDNICE KSENIJE

Učenici 4. razreda su u utorak 20. lipnja pripremili prekrasnu i emocionalnu priredbu kojoj su se oprostili od svoje razrednice Ksenije Perčić i razredne nastave. U programu su sudjelovali svi učenici, svaki je pokazao svoje znanje i vještine koje su stekli u prva četiri razreda, a osobito je bio emocionalan pozdrav sa svojom razrednicom Ksenijom Perčić. Na priredbu su pozvali i roditelje s kojima su poslije odmjerili snage u nogometu i graničaru na školskom igralištu.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti