OSTVAREN PLASMAN NA 4 DRŽAVNA NATJECANJA – IVAN KATALENIĆ I KELLY LESKOVEC

Općina Sveti Martin na Muri donirala školi nove koševe za recikliranje otpada
3. travnja 2024.
Uskršnji sajam Učeničke zadruge Tinček
7. travnja 2024.

OSTVAREN PLASMAN NA 4 DRŽAVNA NATJECANJA – IVAN KATALENIĆ I KELLY LESKOVEC

I ove školske godine nastavljamo istim tempom plasmana na državna natjecanja. Učenici 8. razreda Ivan Katalenić i Kelly Leskovec predstavljat će boje naše škole u Podgori, Vodicama, Velikoj Gorici i Vinkovcima na državnim natjecanjima iz Fizike, Matematike, Kemije i Lidrana.

Učenik Ivan Katalenić među najboljim je učenicima cijele Hrvatske iz 3  STEM područja (matematika, fizika i kemija), dok učenica Kelly Leskovec brani humanističke predmete na državnom iz Lidranu na koji se plasirala samostalnim novinarskim člankom.

Ponosni smo na naše osmaše i njihove mentore Dražena Crnčeca, Silviju Šoštarić, Jelenu Tuksar i Anđelku Klemenčić!

Čestitamo na odličnim rezultatima do sada i želimo im puno sreće i uspjeha u završnim natjecanjima!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti