POSJET IZLOŽBI LIK 2022.

UKIDANJE MJERE SAMOTESTIRANJA UČENIKA
7. travnja 2022.
Ukidanje dosadašnjih epidemioloških mjera i preporuka u odgojno-obrazovnim ustanovama tijekom pandemije COVID-19
8. travnja 2022.

Učenici izvannastavne aktivnosti Slikarstvo i njihova mentorica, učiteljica likovne kulture Mirna Žerjav posjetili su izložbu radova sa županijskog natjecanja iz likovne kulture LIK 2022. koja je otvorena u atriju dvorane Graditeljske škole u Čakovcu.

Još jednom podsjećamo da je učenica 6. razreda Lara Rožman na natjecanju osvojila 1. mjesto u svojoj kategoriji, dok su izloženi još radovi Ine Baugratner (7. razred) i Jelene Posel (6. razred). Čestitamo još jednom učenicima i mentorici!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti