POSJET IZLOŽBI LIK 2024. – županijsko natjecanje iz Likovne kulture

DOMAĆINI ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE
12. ožujka 2024.
EKIPA PODMLATKA CRVENOG KRIŽA OSVOJILA FANTASTIČNO 2. MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU
14. ožujka 2024.

POSJET IZLOŽBI LIK 2024. – županijsko natjecanje iz Likovne kulture

Županijska razina natjecanja/izložba radova učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna ‒ LIK 2024. otvorena je u predvorju dvorane Graditeljske škole Čakovec u četvrtak, 7. ožujka. Izložbu radova učenika s područja Međimurske županije posjetili su i naši učenici plasirani na županijsku razinu natjecanja, Greta Goričanec, Ela Karlovčec i Filip Bogdan, u pratnji učiteljice Likovne kulture Mirne Žerjav. Ova zanimljiva izložba, u sklopu koje možete razgledati i radove spomenutih učenika, otvorena je do 11. ožujka 2024. godine.

Čestitamo svim sudionicima natjecanja na trudu, motivaciji i kreativnosti koju njeguju i dijele s drugima!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti