POSJET IZNENAĐENJA IZ UKRAJINE

OPROŠTAJ UČENIKA 4. RAZREDA OD RAZREDNE NASTAVE I RAZREDNICE KSENIJE
23. lipnja 2023.
ZADNJI DAN NASTAVE – TRADICIONALNE UTAKMICE OSMAČA I DJELATNIKA
23. lipnja 2023.

POSJET IZNENAĐENJA IZ UKRAJINE

Na zadnji nastavni dan prekrasno iznenađenje pripremile su nam Veronika Maksymchuk i njezina mama stigavši u posjet iz Ukrajine. Veronika je nepunu godinu dana pohađala našu školu kad je bila prisiljena napustiti svoj rodni Kijev. Jesenas su se vratili natrag u svoj grad i školu u Ukrajini, ali je ostala u kontaktu sa svojim prijateljima iz 5.a razreda. Za kraj nastavne godine pridružila se svojoj ekipi iz razreda, obradovala svoje hrvatske razrednike Mirjanu Bregović i Dražena Crnčeca te ravnateljicu Petru i s njima zaključila ovu za nju neizvjesnu i tešku školsku godinu.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti