POSJET PUSTOLOVNOM PARKU VULKANIJA

Međuškolski kviz povodom Dana Europe u OŠ Štrigova
15. svibnja 2024.
2. razred obilježio završnicu razrednog projekta Živimo zdravo i Dan obitelji
20. svibnja 2024.

POSJET PUSTOLOVNOM PARKU VULKANIJA

Učenici OŠ Sveti Martin na Muri, koji pohađaju nastavu slovenskoga jezika, u srijedu 15. 5. 2024. bili su na izletu. Izlet je organizirala učiteljica slovenskoga jezika Aneja Cafuta.

Učenici su posjetili prekrasan kraj Goričko.  U mjestu Grad posjetili smo Pustolovni park Vulkanija kroz koji nas je vodio Krtek, maskota parka. Krtek nas je pomoću videa i 3D filmova upoznao s parkom, vulkanima, postankom svemira i Zemlje. Na kraju nas je poveo na putovanje u dubine Zemlje do vulkana i natrag uzbudljivom interaktivnom vožnjom. Turističkim vlakom su nas zatim poveli u razgledavanje kamenoloma gdje su i otkrili postojanje vulkana prije tri milijuna godina te same okolice parka. Vozili smo se po brdima, kroz šumu, preko seoskih imanja. Imali smo prekrasan pogled na sam kraj.

Učenicima je bilo jako zanimljivo, uzbudljivo i vratili su se kući puni utisaka.

Renata Golenko

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti