Predmetna nastava učila o velikoj rudarskoj prošlosti našeg kraja

Obavijest o načinu provedbe nacionalnog testiranja u 8. razredu te promjenama u organizaciji nastave
7. ožujka 2023.
LIK 2023. – županijska razina natjecanja
9. ožujka 2023.

Predmetna nastava učila o velikoj rudarskoj prošlosti našeg kraja

U petak 3. ožujka viši razredi uputili su se u Mursko Središće upoznati život naših djedova i baka koji su radili u rudnicima u Murskom Središću i okolici. Posjetili su Spomen dom rudarstva u Murskom Središću te izvor nafte u Peklenici i saznali kako je bio težak život rudara te kako je razvoj rudarstva i vađenje nafte utjecalo na svakodnevni život obitelji i razvoj gospodarstva. Terensku nastavu zaokružili su gledanjem filma Dječak i tigar u kino Rudar.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti