PREDSTAVOM O POZOJU ZAPOČELI OVOGODIŠNJU SURADNJU S MEĐIMURSKIM GLUMAČKIM DRUŽINAMA

Kako smo spojili obilježavanje Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Vukovara s Međunarodnim danom tolerancije
20. studenoga 2023.
29. studenoga 2023.

PREDSTAVOM O POZOJU ZAPOČELI OVOGODIŠNJU SURADNJU S MEĐIMURSKIM GLUMAČKIM DRUŽINAMA

U petak 24. studenoga uz grmljavinu u školu je ušao čakovečki pozoj. Srećom pa se hrabri učenik Matija Đak, Grabancijaš usudio suprotstaviti strašnoj zvijeri. Bi li uopće grad Čakovec, naše Međimurje, postojalo i danas da nije bilo Matije? Spava li Pozoj još uvijek ispod Staroga grada? Pitanje je to koje si postavljamo još i dan danas, a jedan od odgovora saznali su učenici razredne nastave nakon što su odgledali zanimljivu i neobičnu predstavu Tetra 002. Odlične uloge odradili su dragi nam glumci Bruno i Mario koji nam uvijek donose zanimljive priče.

Predstava je nastava u suradnji s Muzejom Međimurja u Čakovcu i bazira se na poznatoj međimurskoj legendi o pozoju.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti