PROJEKT – POSADI DRVO NE BUDI PANJ

Blagdansko raspoloženje u našoj školi
12. prosinca 2022.
Večer matematike
13. prosinca 2022.

PROJEKT – POSADI DRVO NE BUDI PANJ

Učenici 2. razreda i učiteljica Maja Goričanec sudjelovali su u suradnji s Međimurskom županijom na projektu „Posadi drvo ne budi panj“. U prostoru školskog voćnjaka, bobičnjaka i vrta ljekovitog bilja posadili su drvo oraha i sadnice borovnica. Tim sadnicama su obogatili i proširili svoj nasad kojeg vrijedno njeguju tijekom godine u sklopu redovite nastave i izvannastavnih aktivnosti. Boravkom u prirodi razvijaju ekološku svijest, fizičko i mentalno zdravlje, zdrav način života, uče o sadnicama i načinima njihovog održavanja, razvijaju poduzetništvo i trgovinu prodajom brojnih proizvoda koje naprave od uroda. Nadaju se da će s novim sadnicama proširiti paletu proizvoda UZ Tinček i potaknuti mnoge da i oni ulažu u prirodu jer je ona naša budućnost.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti