Pružanje prve pomoći na satovima Podmlatka Crvenog križa

Čep odvoji, izlet osvoji!
7. studenoga 2022.
OBILJEŽAVANJE DANA OPĆINE
9. studenoga 2022.

Pružanje prve pomoći na satovima Podmlatka Crvenog križa

Izvannastavna aktivnost „Pomladak Crvenog križa“ u okviru svojih aktivnosti ima, uz spoznavanje temeljnih humanih vrijednosti te učenja o Međunarodnom pokretu Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, Hrvatskom Crvenom križu, njegovim načelima te humanitarnom pravu i ljudskim pravima, i praktični dio u kojem se radi na uvježbavanju osnovnih principa pružanja prve pomoći. Shodno tome, učenice, polaznice izvannastavne aktivnosti imale su priliku učiti od osobe s puno iskustva, gđe. Alenke Novak, više medicinske sestre u mirovini, instruktorice Prve pomoći te aktivne članice Gradskog društva Crvenog križa Čakovec. Ovim putem zahvaljujemo se gđi. Alenki Novak na entuzijazmu i uloženom vremenu.

Voditelj Podmlatka Crvenog križa OŠ Sveti Martin na Muri

Crnčec Dražen

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti