PRVAŠIĆI U PROMETU

VAŽNA OBAVIJEST – PRIVREMENI PREKID VODOOPSKRBE U UTORAK 13.9.2022.
12. rujna 2022.
Uvijek u srcu i dio kolektiva
26. rujna 2022.

U sklopu Godišnjeg plana i programa prvih razreda, Auto klub Čakovec i PU Međimurska, kao i svake školske godine, provode  za učenike prvih razreda osnovnih škola prometno preventivnu akciju, čiji je cilj upozoriti ih na opasnosti u prometu na putu od kuće do škole i obratno.

Djelatnik Policijske stanice Mursko Središće policajac Dejan je našim prvašićima održao predavanje u svrhu sigurnog ponašanja naših novih učenika u prometu. Iako su već bili s time upoznati u vrtićima, dobro je im je došlo ponavljanje naučenog gradiva i upoznavanje s mogućim novim prilikama na cesti pri dolasku i odlasku iz škole.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti