Radionica prve pomoći

Početak II polugodišta-ponedjeljak 9.1.2023.
4. siječnja 2023.
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2023./2024.
13. siječnja 2023.

Kako pomoći unesrećenom učeniku, kolegi, slučajnom prolazniku? Kako bi obnovili svoje znanje o pružanju prve pomoći za sve djelatnike škole organizirali smo u srijedu 11. siječnja radionicu Prve pomoći u suradnji s volonterima Crvenoga križa Alenkom i Karlom. Važnost pravilnog i pravovremenog reagiranja najvažnija je kod nezgoda i nesreća i dobro je prisjetiti se osnovnih pravila. Svejedno se nadamo da ih nećemo trebati primjenjivati često. Zahvaljujemo članovima Crvenog križa što su nam izašli u susret i proveli radionicu.

U školi je oformljena i učenička sekcija Crvenog križa od učenika 7. i 8. razreda koja uči načine pružanja prve pomoći. Tim se ujedno priprema i za nadolazeće natjecanje pod vodstvom učitelja Dražena Crnčeca te uz pomoć volonterke Crvenog križa Alenke Novak.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti