RUKOMETAŠI OSTVARILI PLASMAN U ZAVRŠNICU ŽUPANIJSKOG NATJECANJA

PRVI RODITELJSKI SASTANAK – (PRED)UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA 2023./24. GODINU
19. siječnja 2023.
Danas se nosi crveno…
3. veljače 2023.

RUKOMETAŠI OSTVARILI PLASMAN U ZAVRŠNICU ŽUPANIJSKOG NATJECANJA

Naši rukometaši Fran Novinščak, Ivan Brdar, Luka Jakopić, Leonardo Mlinarić, Reno Kai Premuš, Borna Bogdan, Ivan Katalenić, Filip Prelog, David Sobočan, Dino Sobočan, Antonio Krajačić, Noel Novak i njihov voditelj učitelj TZK Marko Obadić, sudjelovali su na natjecanju u rukometu u srijedu 18. siječnja u OŠ Mala Subotica, gdje su ostvarili pravo nastupa na završnici županijskog natjecanja koja će se održati u veljači. Čestitamo dečkima!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti