RUKOMETAŠI OSVOJILI 2. MJESTO U ŽUPANIJI

Suradnjom škole i vrtića do uspješnijeg odgoja i obrazovanja
2. ožujka 2023.
ODRŽANO ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
3. ožujka 2023.

RUKOMETAŠI OSVOJILI 2. MJESTO U ŽUPANIJI

U četvrtak, 2.3. u OŠ Prelog održana je završnica županijskog natjecanja iz rukometa na koju su se plasirale 4 najbolje ekipe: OŠ Prelog, OŠ Mala Subotica, OŠ Ivanovec i OŠ Sveti Martin na Muri.

Pobjedom u prvoj utakmici protiv OŠ Ivanovec (8:10) naši su dečki izborili finale u kojoj ih je dočekala OŠ Prelog. Preložani su naposljetku odnijeli pobjedu i pravo na sudjelovanje na državnom natjecanju, a naši dečki su time osvojili 2. mjesto u županiji što je odličan rezultat!

Čestitamo ekipi: Luka Jakopić, Ivan Brdar, Fran Novinščak, Borna Bogdan, Filip Prelog, David Sobočan, Reno Kai Premuš, Leonardo Mlinarić, Antonio Krajačić, Ivan Katalenić, Luka Turk, Dino Sobočan i trener Marko Obadić.

 

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti